Szépségverseny

- 2007.11.15.

Az első forduló nevezési időszaka véget ért, most jönnek a szavazatok. Egy motorra egyszer szavazhattok, 1-10-ig értékelhetitek. Nagyméretű képeken vizsgálhatjátok meg az építést, és technikai leírást is olvashattok hozzá.

A szépségversenyről a következőket fontos tudni:

A magyar motorépítők az elmúlt pár évben sikert sikerre halmoznak – nemzetközi szinten. Van már VB 4., és 5. helyünk, EB első, második, tizedik és közönségdíjunk. A motorépítők világában pedig csak csodálkoznak, milyen az építési szellem Magyarországon.

Újságunk szeretné segíteni ennek a szellemnek a további fejlődését. Itt az ideje, mutassuk meg a világnak!

A verseny a profi, és a kedvtelésből motorépítők részére egyaránt nyitott.

Fődíj:

- nevezés, és részvétel a Motorépítő Európa Bajnokságon, melynek minden költségét állja a Wild Magazin!

Az első 10 helyezett díjai:

- nevezést nyernek a Magyar Motorépítő Bajnokságra!
- egy éves Wild előfizetések
- 10 ezer Ft-os Wild webáruház vásárlási utalványok
- Aquaman szemüvegek (Aquaman)

- Abus lakatok (RMC motor)

- Ironclad kesztyűk (Ironclad)

Szavaznak: a website látogatói. A szavazási időszak vége: december 10.

A 2. forduló előrelátható időpontjai:

Nevezési lehetőség legközelebb december 10. után lesz.
Nevezési határidő: 2008. január 31.
Szavazási időszak: 2008. február 1-től február 20-ig

És persze lesz döntő is! Szavazási időszak a két forduló nyerteseivel: február 21-től 28-ig

A motorok csak egy fordulóban szerepelhetnek a kettő közül. A két forduló győztesei külön nevezés nélkül indulnak a döntőben.

Kizáró okok:

- Nem valós e-mail címről érkezik a nevezés.
- A rendszer tisztaságát sértő próbálkozás.
- Gyanús körülmények között hirtelen növekszik meg az adott motorra leadott szavazatok száma.

Szavazás:

A rendszer többszörösen biztosított, többek között az IP címet is vizsgálja, és egy e-mail címről csak egy szavazatot fogad el. Az aktuális szavazási állás folyamatosan látható.

Eddigi hozzászólások

2007.11.15. 13:11
Jacko1 írta:

Minden elismerésem a Wild Magazinnak a kezdeményezésért! Remélem, ez a győztes is komoly eredményt fog elérni az EB-n!

Webwild: since 1996

Webprogramozás: 2012-2014 Pápai Dávid, papaidavidmail kukac gmail pont com